Współpraca z Niemcami

Dzięki dofinansowaniu przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży po raz kolejny możliwa była wymiana szkolna z naszymi zachodnimi sąsiadami. W dniach 09.05.-16.05.2019 przebywała w Polsce grupa uczniów wraz z opiekunami z Realschule am Europakanal w Erlangen.

Czytaj więcej...

W dniach 11.05.-19.05.2018 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami po raz kolejny wzięli udział w wymianie polsko-niemieckiej z zaprzyjaźnioną szkołą w Erlangen. Spotkanie było możliwe dzięki dofinansowaniu przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży w Warszawie, za co serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

Dzięki dofinansowaniu przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży po raz kolejny możliwa była wymiana szkolna z naszymi zachodnimi sąsiadami. W dniach 22.05.-29.05.2017 przebywała w Polsce grupa uczniów wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionej szkoły w Erlangen w Bawarii.

Czytaj więcej...

Z Lublina do Berlina a także do Erlangen i Norymbergi,
czyli o wymianie polsko-niemieckiej.

W niedzielę 24 kwietnia 2016 r. dzięki dofinansowaniu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum pod opieką nauczycielek, pani Joanny Bigaj i Marty Widomskiej,

Czytaj więcej...

Rekrutacja elektroniczna