Drodzy uczniowie, zachęcam do skorzystania z Padleta, w którym znajdziecie linki do lektur, książek, bajek i filmów.

https://padlet.com/katrinag11/promujemyczytaniewdomu

ZAPRASZAM !!!

Katarzyna Górska

 

W ubiegłą środę 8 listopada o godzinie 11.30 w naszej szkole odbyło się niezwykłe spotkanie z najmłodszym pisarzem fantasy w Polsce – Mateuszem Cetnarskim. Zainteresowani uczniowie mieli okazję posłuchać, jak utalentowany młody pisarz rozpoczynał swoją przygodę z pisaniem, co było inspiracją do napisania dwóch powieści oraz książki motywacyjno-psychologicznej i kto wspierał Go przy realizacji marzeń .

Autor na przykładzie własnych doświadczeń zarówno z otoczeniem rówieśniczym, nauczycielami jak i z rynkiem wydawniczym, opowiadał jak odnaleźć pasję, jak skutecznie ją rozwijać oraz skąd czerpać motywację. Swoją pierwszą książkę „Bright. W otchłani kłamstw” zaczął pisać w wieku 13 lat a obecnie zdobywa coraz to większą popularność wśród młodych czytelników w całej Polsce. Na koniec spotkania podzielił się jeszcze jedną swoją pasją, jaką jest taniec i zatańczył dla nas do utworów swojego idola Michaela Jacksona.

Dziękujemy za spotkanie!!!

Zapraszam do biblioteki szkolnej, gdzie dostępne są wszystkie trzy książki młodego autora wraz z autografem - „Bright. W otchłani kłamstw”, „Bright. Upadek”, „Feel Alive”.

Rekrutacja elektroniczna

Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna zaprasza czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.